Pagarināta pieteikšanās vasaras festivālam “Projektu nakts 2022”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka līdz 15. jūlijam pagarināta pieteikšanās bezmaksas festivālam “Projektu nakts 2022”, kas norisināsies no 4. līdz 5. augustam Siguldā. Tajā aicināti piedalīties jaunieši un jaunatnes jomas pārstāvji (NVO pārstāvji, pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti u.c. interesenti), kas vēlas saņemt atbalstu kvalitatīvas projekta idejas izstrādei, un savu projekta ideju iesniegt ES jaunatnes programmu projektu konkursā. Festivālā būs iespēja attīstīt projektu idejas no A līdz Z, iegūt projektu rakstīšanas prasmes, satikt domubiedrus, kā arī mācīties un iedvesmoties no zinošiem ekspertiem.

Šogad “Projektu nakts” festivāls norisināsies jau sesto gadu. Šo gadu laikā pasākumā piedalījies aptuveni pustūkstoti kupls dalībnieku skaits no 28 dažādām gan Latvijas, gan ES valstu pilsētām, un izstrādāti vairāk nekā 50 projektu pieteikumi.  2022. gada “Projektu nakts” dalībniekiem būs pieejama plaša pasākuma programma – interaktīvas darbnīcas un izglītojošas aktivitātes par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, meistarklases un projektu darbnīcas par projektu ciklu un neformālo izglītību, kā arī improvizācijas teātra “Spiediens” izklaidējoša izrāde, projektu pieredzes stāsti, tematiskās darbnīcas un citas aktivitātes, kā arī ne mazāk būtiska – radoša, iedvesmojoša festivāla aura.

Festivāla laikā dalībnieki tiks atbalstīti programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanā. Būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņuJaunatnes līdzdalības projektu un Solidaritātes projektu būtību un savu pieteikumu izstrādāt vienā no šiem projektu veidiem, lai jau 2022. gada oktobrī varētu startēt projektu konkursā un saņemt finansējumu savu projekta ideju realizācijai.

Visa festivāla programma

Aicinām arī turpmāk aktuālai informācija par “Projektu nakts 2022” norisi sekot jaunatne.gov.lv.

Ieguvumi no dalības “Projektu nakts 2022”

Dalība “Projektu nakts 2022” ne vien sniedz iespēju 24 stundu laikā pārvērst savas idejas reālā projekta pieteikumā, bet arī:

  • iegūt padziļinātu izpratni un zināšanas par projektu rakstīšanu no A līdz Z;
  • saņemt atbalstu no pieredzējušiem mācību vadītājiem un JSPA darbiniekiem idejas radīšanā un projekta pieteikuma izstrādē;
  • būt vidē, kurā radīšanas procesā uzreiz iespējams saņemt atbildes uz neskaidriem jautājumiem;
  • iedvesmoties no citu pieredzes stāstiem;
  • dibināt starptautiskas partnerības saviem projektiem;
  • satikt jaunus draugus un domubiedrus;
  • sagatavoties reāla projekta iesniegšanai nākamajā projektu iesniegšanas termiņā –oktobrī;
  • iegūt pozitīvas emocijas un neaizmirstamu pieredzi.

Turklāt dalība festivālā ir bez maksas un dalībniekiem bez augstāk minētajiem ieguvumiem tiks nodrošina arī ēdināšana un uzturēšanās festivāla teritorijā. Papildu, piedaloties rīta rosmēs un noejot vairākus tūkstošus soļu dienā, būs iespēja uzlabot savu fizisko formu, kā arī, kā jau īstā festivālā pienākas – izbaudīt dzīvi telšu pilsētiņā.

“Projektu nakts 2022” piedzīvojuma dalībnieku profils

Pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kuri ir organizāciju pārstāvji (aicināti pieteikties 2 organizācijas pārstāvji, vismaz vienam no viņiem jābūt vismaz 18 gadus vecam). Priekšroka tiks dota dalībniekiem bez pieredzes vai ar nelielu pieredzi programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenošanā.

Reģistrācija festivālam

Pieteikties festivālam iespējams līdz 15. jūlijam (vai līdz atlikušo brīvo vietu rezervācijai), aizpildot elektronisku pieteikuma anketu: ej.uz/ProjektuNakts2022. Dalībnieki, kuru dalība tiks apstiprināta, līdz 25. jūlijam saņems papildu informāciju uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Ņem vērā! Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ interesentus aicinām nekavēties ar pieteikuma iesniegšanu, bet gan doties uz savu organizāciju, nokomplektēt grupu (grupā divi dalībnieki) un pieteikties jau tagad. Uz tikšanos festivālā “Projektu nakts 2022”!

Par festivālu “Projektu nakts”

 

Festivālu “Projektu nakts” pēc divu gadu pārtraukuma JSPA šogad organizēs jau sesto gadu. Tā mērķis ir radīt radošu vidi, kur jauniešiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, attīstīt pašiem savas projekta idejas, kā arī iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai. Ieskatam, kā citus gadus norisinājies festivāls, aicinām noskatīties “Projektu nakts 2019” video atskatu.


Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 07.07.2022
<< Jūnijs 2024 >>
P O T C P S Sv
 
     12
 
3456789
 
10111213141516
 
17181920212223
 
24252627282930
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk