Portāls EsiLabs.lv sadarbībā ar MADARA rīko Ziemassvētku labo darbu stāstu konkursu

Lai apzinātu labos darbus un iedvesmotu vēl labākiem darbiem Jaunajā gadā, interneta portāls „Esi labs" sadarbībā ar kosmētikas ražotāju MADARA organizē stāstu konkursu.

Stāsta formāts un garums nav ierobežots, galvenais, lai stāsts liktu aizdomāties par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem un darīt labus darbus. Varbūt stāsts ir par tevi un to, kā kādam palīdzēji, vai par kaimiņu, skolotāju vai izpalīdzīgu garāmgājēju. Varbūt tev kāds ir palīdzējis, un tu gribi pateikt paldies.

Labus darbus vajag darīt katru dienu un visu gadu, taču tieši Ziemassvētku laikā visbiežāk aizdomājamies par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem. Un varbūt tieši tagad ir labākais laiks, kad iedvesmoties jauniem labiem darbiem Jaunajā gadā, pauž konkursa rīkotāji.

Stāsti tiks gaidīti līdz šī gada 17.decembrim uz e-pastu info@esilabs.lv. Rezultāti tiks paziņoti 19.decembrī portālā www.esilabs.lv. Ar uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli. Trīs labāko darbu autori saņems Ziemassvētku dāvanu komplektus no MADARA.

Labākie darbi tiks publicēti mājas lapā www.esilabs.lv un turpmāk kalpos par iedvesmu citiem. Ar šo konkursu organizētāji vēlas pamudināt labiem darbiem, vai tas būtu tikai smaids kaimiņam, ideja ziedot asinis, pateicība labam draugam, dalība talkā, pasniegta roka kādam, kuram tā nepieciešama.

 

Par interneta portālu „Esi labs" - portāls izveidots, lai vienuviet varētu satikties gan tie, kuri vēlas palīdzēt, gan tie, kuriem palīdzība nepieciešama. „Esi labs" mērķis ir palīdzēt ikvienam dzīvē realizēt vēlmi darīt labu. Tagad, kad pārņem sajūta, ka vajadzētu izdarīt kaut ko patiesi nozīmīgu, atliek tik ieiet mājas lapā www.esilabs.lv un izvēlēties veidu, kā šodien kādam palīdzēt - piedalīties talkā, atrast piemērotāko brīvprātīgo darbu, aiziet uz labdarības koncertu, sagādāt nepieciešamās mantas, kuras ziedot bērnu namam, aprakstīt savus labos darbus un iedvesmot citus rīkoties līdzīgi.

 

Plašāka informācija:
Biedrības „Esi labs!" vadītāja

Linda Bodniece

Mob.nr.: +371 26479179

E-pasts: info@esilabs.lv

Mājas lapa: www.esilabs.lv

twitter.com/esilabs

 


Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.12.2010
<< Jūlijs 2024 >>
P O T C P S Sv
 
1234567
 
891011121314
 
15161718192021
 
22232425262728
 
293031    
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk