“Kas ir gudrība? Zināt lietu kārtību”

26. aprīlī Preiļu pagasta "Dzeņu mājās" notika Līderu akadēmijas trešā mācību diena, kuras tēma "Krīzes komunikācijas veiksme - proaktīva sagatavošanās". Mācības vadīja  Valsts kancelejas un Latvijas Transatlantiskā organizācijas (LATO) pārstāvji, kā arī piesaistītie eksperti Vitālijs Rakstiņš un Ingemars Vekteris. 

Mācību laikā tika izspēlēta Simulācijas spēle, kā rīkoties dažādu kŗīžu gadījumos. Noderīgas bija grupu prezentācijas, kurās tika rasti risinājumi, uzklausot  Pašvaldības policijas, VUGD un Zemessardzes pārstāvju praktiskos ieteikumus un eksperta Vitālija Rakstiņa secinājumus  un analīzi  par darba grupu redzējumu. Meistarklasē, kuru vadīja Ingmars Vekteris, tika runāts kā identificējami droši informācijas avoti, kam pievērst uzmanību komunikācijā, par komunikācijas riskiem un ieteikumiem, kā atpazīt krīzi, kādi ir tās etapi un rīcība. Savukārt, praktiskajā  darbnīcā ar reāliem piemēriem  mēģinājām atpazīt dezinformāciju un uzzinājām, kā ziņot par maldinošu saturu sociālo mediju platformās. Praktisko darbnīcu vadīja Valsts kancelejas pārstāve Monta Zakmane. Paldies Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta konsultantei Ivitai Pučkai un LATO projektu menedžerim Viesturam Romkam par sadarbību un veiksmīgu mācību norisi.

Mācībās piedalījās Preiļu novada Iedzīvotāju konsultatīvo padomju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī VUGD, Pašvaldības policijas, Zemessardzes pārstāvji un Preiļu novada pašvaldības Civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Ārijs Vucāns un priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Rožinskis, kā arī Sabiedrības iesaistes un mārketinga daļas pārstāvji.

Mācības notika projekta "Mazajā ir lielums - kopienu izaugsmes nozīme vietējās teritorijas attīstībā" (projekta iesnieguma Nr. 23-03-AL21-A019.2206-000006) ietvaros.

Projektu īsteno biedrība "Preiļu nevalstisko organizāciju centrs"


Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 29.04.2024
<< Jūnijs 2024 >>
P O T C P S Sv
 
     12
 
3456789
 
10111213141516
 
17181920212223
 
24252627282930
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk